Policija pronašla 22 stabljike u Livnu
07.07.2016 08:24
Dana 06.07.2016. godine u vremenu od 16,00-17,00 sati policijski službenici su u suradnji s Tužiteljstvom K10 izvršili pretres kuće i pratećih objekata u Ulici Milošnik, Livno koje trenutno koristi A.D. (27). Pretresom kuće je pronađena određenu količinu zeljaste tvari, a u dvorištu su pronađene 22 stabljike zelene boje s karakterističnim višečlanim listovima, različitih veličina.
Nad pomenutim A.D. je zavedena krim obrada zbog osnovane sumnje da je počinio KD "Neovlašena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga" iz čl. 238 KZFBiH, isti je lišen slobode i smješten u sluižbene prostorije PP Livno. Daljni operativni rad u tijeku.
Natrag Ispiši
Čitajte još
- Pripadnici Multinacionalnog bataljona EUFOR-a u posjeti Livnu
- Stanje sigurnosti u razdoblju od 27. travnja do 4. svibnja 2026. godine
- Stanje sigurnosti u razdoblju od 20. do 27. travnja 2026. godine
- UPRAVA POLICIJE MUP-a KANTONA 10: UPOZORENJE JAVNOSTI
- Digitalna sigurnost: Kako prepoznati prijevare i zaštititi svoj novac
- Ministar unutarnjih poslova Hercegbosanske županije Mario Lovrić sudjelovao na konferenciji posvećenoj digitalnoj transformaciji
- Posjeta izaslanstva Policijske akademije MUP-a Republike Hrvatske ministarstvu unutarnjih poslova Hercegbosanske županije
- Policijski službenici rasvijetlili više kaznenih djela
- Stanje sigurnosti u razdoblju od 13. do 20. travnja 2026. godine
- Svečana prisega mlađih inspektora u Ministarstvu unutarnjih poslova HBŽ-a
